Kontakta oss

Rödje Ventilation
Fabriksgatan 2 B
733 39 Sala
Tel: 070-688 81 38

E-post: ove@rodjevent.se

Faktureringsadress:
Fabriksgatan 2 B
733 39 Sala
Fakturor skickas till: 5568599731@autoinvoice.se

Hitta till oss genom att klicka här.
Kontaktformulär
Det går bra att kontakta oss via detta forumlär. Vi svarar dig snarast möjligt.







Hitta rätt direkt

Projektledare

Ove Flodström
070-688 81 38
ove@rodjevent.se

Projektledare

Niclas Jörgensen
070-688 48 22
niclas@rodjevent.se

Projektledare

Sebastian Åkerblom
070-688 18 09
sebastian@rodjevent.se

Konstruktör

Thomas Järvelid
070-688 18 01
thomas@rodjevent.se

Montör

Hannes Cederfeldt
070-688 09 59
hannes@rodjevent.se

Montör

Daniel Domberg
070-688 85 22
daniel@rodjevent.se

Montör

Fredrik Lennkvist
070 688 07 77
fredrik@rodjevent.se

Montör

Patrik Henriksson
070 688 37 09
patrik@rodjevent.se

Montör

Elias Cederfeldt
070-688 18 03
elias@rodjevent.se

Montör

Kim Thor
070-688 18 07
kim@rodjevent.se

Montör

Conny Nordborg
070-688 18 34
conny@rodjevent.se

Montör

Oskar Söder
070-688 18 27
oskar@rodjevent.se

Ekonomiansvarig

Petra Gard Flodström
070-561 42 78
petra@rodjevent.se

Administratör

Johanna Gard
076-227 79 10
johanna@rodjevent.se

Om oss

Rödje Ventilation AB utför all slags ventilationmontage.


LÄS MER

Våra tjänster

Vi projekterar, installerar samt svarar för drift och underhåll.


LÄS MER

Nyheter

Rödje Ventilation har nyanställd Thomas Järvelid som konstruktör. Thomas kommer från konsultledet och kan ventilations branschen.. Hans expertis…


LÄS MER